Кущовий семінар-нарада щодо легалізації суб’єктів агровиробництва

28.11.2018 року у великій залі засідань райдержадміністрації відбувся кущовий семінар-нарада щодо легалізації суб’єктів агровиробництва Волноваського району. Були присутні спеціалісти ГУ Держпраці у Донецькій області, ГУ Держпродспоживслужби, ГУ Держгеокадастру у Донецькій області, ГУ ДФС України у Донецькій області в.о. начальника та головні спеціалісти управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Волноваської райдержадміністрації, начальник та головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Мангушського району, керівники та спеціалісти сільгосппідприємств, голови та секретарі селищних та сільських рад, землевпорядники, фермери.


Нараду відкрив представник департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації Шарапов А.П.
Латиш Л.О.- головний державний інспектор відділу нагляду агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери ГУ Держпраці доповів про основні аспекти організації охорони праці на підприємствах згідно чинного законодавства України, відповідальності за недотримання вимог Закона України про працю. 
Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці ГУ Держпраці Іванова Л.Е. довела до присутніх інформацію щодо детенізації ринку праці - офіційне оформлення на роботу з записом у трудовій книжці, сплата податків, що дає можливість робітнику мати соціальний захист.
Були висвітлені питання щодо вимог Законів України «Про ветеринарну медицину» та «Про ідентифікацію і реєстрацію тварин» в сфері різних галузей тваринництва. Виступив заступник начальника управління держпродспоживслужби у Волноваському районі Гломозда Г.М.
Про оформлення трудових угод з громадянами, відповідальність за ухилення від оподаткування доходів громадян доповідала старший державний ревізор – інспектор ГУ ДФС України у Донецькій області Іванілова Л.М.
Також зацікавили присутніх земельні питання. Чмир Л.І.- головний спеціаліст відділу у Волноваському районі ГУ Держгеокадастру у Донецькій області – докладно розповіла про умови проведення земельних торгів, оформлення правовстановлюючих документів на землю, необхідності проведення паспортизації земель для збереження родючості грунтів.
В ході обговорення задавалися питання щодо орендної плати, оформлення документів на змельні ділянки та інш.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37