Перспективи організації громадських робіт у 2019 році обговорювали у Волновасі.

28.11.2018 у Волноваському районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу «Актуальні питання та перспективи організації громадських робіт у 2019 році» за участі голів та представників міської, сільських, селищних рад. 


Відкрив захід директор центру зайнятості Юрій Кучеренко, який поінформувала про основні тенденції на ринку праці району, результати організації громадських робіт у поточному році. Також надав інформацію учасникам щодо впровадження службою зайнятості з 01.01.2019 року інституту кар’єрного радника, який дозволить забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сєдова звернула увагу на актуальності питання розширення видів громадських робіт на території району у 2019 році та запропонувала перейти до обговорення пріоритетних видів громадських робіт та можливості їх організації на території рад.
Зустріч пройшла в формі діалогу, учасники активно співпрацювали та обговорювали питання розширення видів громадських робіт на території рад у 2019 році та можливості організації громадських робіт на території рад, зокрема:
- надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, у тому числі з вадами зору, або тимчасово непрацездатних;
- надання допомоги сім'ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту;
- екологічний захист навколишнього середовища, заліснення земель, роботи спрямовані на поліпшення стану земельних та інших природних ресурсів;
- профілактична робота з населенням – шериф-громади, інструктор із громадського порядку.
В ході обговорення сторони дійшли до висновку, що позитивних результатів в організації громадських робіт можливо досягти тільки за умови тісної та взаємовигідної співпраці місцевих органів влади, соціальних партнерів, роботодавців та районного центру зайнятості.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37