«Ми зробили разом!» - під такою назвою відбувся щорічний звіт народного депутата.

30 листопада в районному Центрі культури та дозвілля відбувся IV щорічний звіт народного депутата України Дмитра Лубінця перед жителями Волноваського району.
Встановлення миру на Донбасі є головним пріоритетом у роботі народного обранця. На думку політика, будь-яку війну можна закінчити лише шляхом переговорів, і ці переговори мають ґрунтуватися на інтересах українських громадян.


У своєму виступі народний депутат прозвітував про свою діяльність у Верховній Раді України, згадав про прийняті законопроекти (24 зареєстрованих) та постанови, презентував реалізовані проекти, серед яких: відкриття опорної школи №5, модернізація 14 сільських амбулаторій та ФАПів, відкриття футбольних міні-полів, відкриття агентських пунктів з надання пенсійних послуг, встановлення вуличного освітлення, відновлення автодоріг тощо.
Успішно реалізовані проекти «Дитячий футбол миру», «Схід і Захід-разом», «Молодіжний форум-перезавантаження», «З0 запитань від депутата» та ін.
«Цей рік був не простим, адже наша держава проходить чергові випробування на міцність. Але будь-які труднощі не можуть бути виправданням рівня ефективності роботи на благо людей. За рік зроблено чимало і більшість - досягнуто. Це стало можливим тільки завдяки тісній співпраці з місцевими громадами та злагодженій роботі всієї команди. Попереду ще багато нових важливих завдань. І завдяки саме таким зустрічам, безпосередньому спілкуванню з людьми - більшість з цих завдань формуються, викристалізовуються, і зрештою стають реальними цілями. Такі зустрічі допомагають побачити за глобальним мале. А саме з малого складається велике. 
У 2019 році наша команда не збирається зупинятись. Я маю надію, що цей рік буде роком політичної стабільності і роком, який дозволить закласти фундамент для економічного зростання»- зазначив Дмитро Лубінець.
Присутні виборці активно задали питання, що стосувались розвитку Волноваського району.
По завершенню голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко подякували депутату за плідну співпрацю побажавши успіху на законодавчій ниві та вручили ікону Св. Миколая Чудотворця.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37