«У колі щирих друзів».

Сьогоднішній день для колективу районного Центру культури і дозвілля, не дивлячись ні на які погодні перипетії, видався добрим. Адже у фойє РЦКД аби провести добре час, поспілкуватись та порадіти зустрічі з давніми друзями зібрались понад 70-ти людей з особливими потребами.
Захід відбувся в рамках Міжнародного дня інвалідів і пройшов насичено, приємно та у дружній атмосфері.
Перед організаторами зустрічі стояла головна мета - вкотре переосмислити все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами - кожному у своїй діяльності.


Сьогоднішня зустріч мала назву «У колі щирих друзів» і це не просто гучні слова. Адже жити в гармонії зі світом, із собою, з оточуючими людьми, побачити наше майбутнє приємним для нас і наших дітей можливо тільки за умовою що поряд вірні і надійні друзі і люди, які завжди можуть підтримати, подати руку допомоги, бути поряд у найскрутніших життєвих обставинах.
Ще до того, аби прийняти участь у круглому столі, відвідувачам було запропоновано пройти обстеження у лікаря офтальмолога Волноваської районної лікарні № 1 – Любові Дмитрівни Щербакової, аби ті, кому це потрібно за результатами, мали змогу отримати окуляри від ГО «Я Волноваха».
Теплим чаєм та гостинцями зустріли гостей вже за столами активісти районної організації ветеранів. 
Зі словами підтримки та інформаційними тематичними новинами перед зібравшимися виступили:
- перший заступник голови Волноваської РДА – Ольга Людвігівна Сидоренко;
- помічник народного депутата України Д.В.Лубінця – Інесса Ян-Косьміна;
- голова Волноваської районної організації ветеранів України –Марія Іванівна Гончарова;
- заступник начальника Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Донецькій області –Любов Григорівна Склярова;
- заступник головного лікаря по експертизі тимчасової непрацездатності Волноваського районного Центру первинної медико-санітарної допомого –Григорій Дмитрович Криволап;
- начальник відділу з питань обслуговування людей з інвалідністю, ветеранів війни та праці Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністраці –Тетяна В'ячеславівна Колосовська;
- завідуюча відділенням соціальної допомоги на дому Волноваського районного територіального Центру соціального обслуговування –Наталя Анатоліївна Тимченко.
А творчій колектив Центру культури підготував для присутніх літературні і музичні привітання. Свої вокальні твори подарували солісти Афанасій Менглебей, Тетяна Маталигіна, Ольга Ковальова, Ліза Ганага та народні вокальні ансамблі «Гюнеш» і «Зоряна перлина».

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37