«Веселий Миколайчик»

03 грудня 2018 року до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями на базі Волноваського районного будинку дитячої та юнацької творчості пройшла розважальна програма «Від серця до серця», у рамках якої були представлені концертні номери, відбулася лялькова вистава та пройшов майстер - клас з виготовлення новорічного сувеніру з фетру «Веселий Миколайчик». У заході взяли участь більше 80 дітей з обмеженими можливостями Волноваського району, їх батьки, педагоги, гості. 


На заході були присутні люди, які вміють любити і співчувати, проявляти милосердя, і роблять це з великим бажанням, а саме: голова Волноваської РДА Дмитро Такаджи, помічник народного депутата України Інеса Ян – Косьміна, в.о. начальника відділу освіти УОСМС Волноваської РДА Лариса Ольховська, представник партії «БПП Солідарність» у Волноваському районі Сергій В’ячеславович Омельчук.
У той час, коли проходив майстер-класу для дітей, батьки та педагоги мали змогу поспілкуватися з фахівцями соціальних служб різних галузей, які опікуються проблемами даної категорії людей. Після закінчення майстер-класу було багато сюрпризів, подарунків, солодощів, які надали небайдужі люди з великим серцем ( більше, ніж на 30 тис. грн.) Добрі справи завжди знаходять відгук в серцях тих, на кого вони спрямовані. 
Дякуємо за подарунки і солодощі народному депутату України Дмитру Лубінцю, народному депутату України Артуру Герасимову, Волноваській РДА, УОСМС Волноваської РДА, Волноваській організації товариства Червоного Хреста України, приватним підприємцям: Лілії Силці, Вікторії Міловацькій, Любові Чигусовій, Едуарду Поползіну, Рудіку Саркісяну.
Закінчилося свято частуванням, де всі ділилися своїми враженнями та позитивними емоціями.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37