Відбулася skype – конференція департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації

04 грудня 2018 року у приміщенні управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації відбулася skype – конференція департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації з питань надання державної підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для фермерів та приватних землевласників.


Представник Донецького відділення Укрдержфонду Литвин В.О. доповів про можливість фермерським господарствам отримати фінансову підтримку. КМУ України прийнята Постанова від 07.02.2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств». Постановою КМУ від 24.10.2018 року № 911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» внесені зміни щодо надання фінансової підтримки розвитку фермерського господарства.
Згідно Постанови фермерським господарствам виділяється бюджетна субсидія: 
- для новостворених фермерських господарств (перші три роки після його створення, але не раніше 1 січня 2016 року) – 3000 грн.на 1 га, але не більше 60000 грн.на одне фермерське господарство;
- для всіх інших фермерських господарств на 1 га оброблюваних угідь у розмірі 5,5 прожиткового мінімума, встановленого для працездатних осіб на 01 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (максимальний розмір бюджетної дотації на одне фермерське господарство не більше 30000 грн.).
Документи для отримання бюджетної субсидії необхідно подати до 10 грудня 2018 року. 
Перелік необхідних документів: заявка в Укрдержфонд, відомості з державного реєстру майнових прав, фінансовий звіт на останню дату, згода заявника, витяг з ЄДРПУ (що ФГ не є банкрутом), справка з ДФС, справка про реквізити банку, копії паспорту, кода.
Місце знаходження Укрдержфонду- м. Добропілля, вул. І. Франка , б.9, кімн. 215. 
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 050-263-1010 – Литвин Вадим Олександрович.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37