«Хто не живе для себе, хто для других виборює життя»

Напередодні святкового дня на честь Збройних сил України до Волноваської центральної районної бібліотеки завітала учнівська молодь – студенти Волноваського ПТУ. Під час інформаційно-патріотичної години «Хто не живе для себе, хто для других виборює життя» присутнім розповіли про становлення цього свята, про те, що відзначається з 1991 року – з моменту ухвалення Закону України «Про Збройні сили України». 


Також згадали про волонтерів, що пліч-о-пліч стоять з військовими. Адже, 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Відмітили символізм того, що ці дати, коли на честь самовідданих та небайдужих громадян лунають привітання, стоять поруч. 
Присутнім було запропоновано переглянуту відеофільм про окремі військові будні Збройних сил України. Увазі всіх користувачів бібліотеки – перегляд літератури.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37