«Світ без насильства»

В рамках щорічної Міжнародної акції «16 днів проти гендерно-обумовленого насильства» 05 грудня 2018 року для учнів Волноваського ПТУ був проведений круглий стіл «Світ без насильства», в якому прийняли участь провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівець з соціальної роботи ЦСССД ,координатор та соціальний робітник Волноваської мобільної бригади соціально-психологічної допомоги № 24.


Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
В ході проведення круглого столу були розглянуті різновиди насильства та питання щодо відповідальності за вчинення насильства. Водночас були висвітлені питання торгівлі людьми, булінгу та кібербулінгу. Учнями були розглянуті ситуації домашнього насильства та жорстокого поводження над дітьми. 
При підведенні підсумків круглого столу учням були надані поради та рекомендації, що робити в небезпечних ситуаціях, як їх уникнути та захистити себе від цих негативних явищ, куди звертатись за допомогою.
Наприкінці заходу учні отримали буклети з порадами та номерами телефонів служб, які надають допомогу.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37