День Збройних сил України

06 грудня відзначається День Збройних сил України. Напередодні цього свята у Волноваському районному краєзнавчому музеї пройшла зустріч з нашим земляком, учасником АТО - Сергієм Дмитровичем Нескребою та учнями Волноваського професійно - технічного училища, майстром з виробничого навчання та класного керівника групи. 


Сергій Дмитрович - сержант, контрактник батальйону територіальної оборони Донецької області. З 2014 року служив в 37 окремому мото – піхотному батальйоні в Авдіївці, Талаковці, Гнутове та в інших місцях. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність - це важніше за все. 
Колектив Волноваського районного краєзнавчого музею щиро вітає військовослужбовців з Днем Збройних сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань. Й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37