Привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил України.

Напередодні свята, 5 грудня, голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи та помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Інесса Ян-Косьміна привітали військовослужбовців Волноваського військового комісаріату.


У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи зазначив: «Шановні військовослужбовці вітаю вас з Днем Збройних сил України! Хочу подякувати вам за ту нелегку службу, яку ви несете. Я впевнений, що Україна стане розвиненою європейською країною, в якій будуть зростати успішні, впевнені в завтрашньому дню наші діти, онуки, правнуки. Попереду нас чекають лише перемоги та гарне, перспективне майбутнє. Тому, я хотів би побажати вам добра, здоров'я, мирного неба над головою та віри, надії, любові до всіх справ, які ви творите на благо нашої держави. Слава Україні!».
Привітав колектив і військовий комісар Сергій Шалімов та помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Інесса Ян-Косьміна з професійним святом та побажавши військовослужбовцям здоров’я, щасливого та заможного життя, і щоб держава завжди дбала про свою армію.
Учасників АТО нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Кращим військовослужбовцям вручено грамоти обласного райвійськкомату за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37