Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.


День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання.
Слід відзначити, що органи місцевого самоврядування нашого району мають високий авторитет і повагу серед мешканців Волноваського району.
Свідченням цього є повторне обрання більшості голів місцевих рад, депутатів всіх рівнів, які сумлінно, щоденної працею роблять вагомий внесок у виконання відповідних завдань.
Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. 
Тож бажаю кожному з вас, шановні земляки, здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої України.

З повагою,
голова райдержадміністрації                                                     Д.Такаджи

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37