У Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Волноваською районною державною адміністрацією та Хмельницькою обласною державною адміністрацією.

Меморандум підписали перший заступник голови Волноваської РДА Ольга Сидоренко та голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий. Захід відбувся з ініціативи генерального директора "ТІМ ІМПЕКС" Аліни Скоморохової.


Метою цього Меморандуму є погодження основних принципів та механізмів співробітництва у сфері освіти, охорони здоров'я, охорони навколишнього природного середовища, культури, залучення волонтерської допомоги та інвестицій на територію Волноваського району.
Сторони співпрацюватимуть у напрямку обміну досвідом з культурного обміну, надання волонтерської допомоги, що забезпечить єднання заради Соборності України.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37