Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

07 грудня 2018 року відбулося розширене засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 
На засіданні, крім членів комісії, були присутні представники Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Управління освіти культури та туризму, а також медичних закладів району. Основне питання, що розглядалося: виконання протокольних доручень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 03.12.2018 року №9: «Про забезпечення діяльності територіальної підсистеми Единної державної системи цивільного захисту (ЕДС ЦЗ) Донецької області в режимі воєнного стану».


На засіданні спеціалізованим службам ЕДС ЦЗ було дано доручення щодо приведення у готовність згідно режиму воєнного стану. Так розглянуто питання про першочергові заходи щодо приведення фонду захисних споруд у готовність до використання за призначенням; уточнення та коригування планів евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей; приведення в готовність аварійно-рятувальних та комунальних служб до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на відповідній території, тощо. 
Також були розглянуті такі питання як: щодо стану паспортизації потенційно небезпечних об’єктів Волноваського району; про стан функціонування та обладнання автоматизованими системами раннього виявлення та оповіщення об’єктів підвищеної небезпеки; про затвердження результатів класифікації хімічно-небезпечних об’єктів і адміністративно-територіальних одиниць Донецької області, інші.
Таким чином всі служби Волноваського району, що задіяні в забезпеченні цивільного захисту населення, приведені у максимальну готовність згідно режиму воєнного стану.
Наприкінці зустрічі було зазначено, що вказані заходи було здійснено згідно діючого законодавства, ніяких обмежень цивільному населенню вони не спричинять і спрямовані на готовність всіх служб надати максимальну і ефективну допомогу громадянам, матеріальним цінностям у випадку надзвичайних ситуацій аж до збройного нападу на нашу територію.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37