Триває підготовка до засідання Ради регіонального розвитку при Волноваській райдержадміністрації.

11 грудня в малій залі засідань відбулась робоча нарада під керівництвом Дмитра Такаджи у форматі скап - зв’язку з народним депутатом України Дмитром Лубінцем з вирішення організаційних питань проведення засідання Ради регіонального розвитку при Волноваській райдержадміністрації, яка відбудеться 17 грудня о13.00 в районному Центрі культури та дозвілля.


На засіданні передбачається обговорити питання реалізації в районі ключових реформ, зокрема, децентралізації влади, медичної, освітньої, дорожньої реформ, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва у Волноваському районі.
У рамках підготовки до засідання голова районної державної адміністрації Дмитро Такаджи дав ряд протокольних доручень щодо проведення комплексного аналізу району в частині виконання соціально-економічних показників розвитку та напрацювання пропозицій до Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37