Звітна конференція районної організації греків «Ілліос».

12 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи взяв участь у звітній конференції районної організації греків «Ілліос». На засіданні були присутні члени грецької спільноти та голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі. В ході конференції обговорено стан проведеної роботи за 2018 рік та розглянуто організаційні питання проведення фестивалю грецької культури «Мега Йорти» імені Доната Патрічі, якій планується провести у Волноваському районі у вересні 2019 року.


Фестиваль «Мега Йорти»-це дійсно фантастичне свято, яке перестає бути локально грецьким, та стає всеукраїнським. До нього долучаються інші нації та народності. У Волноваському районі живе понад 100 різноманітних національних меншин, а грецька спільнота – третя за чисельністю. 
Тому дуже важливо знаходити те, що консолідує усі народи, і такі фестивалі – дуже гарний шанс зблизити різних людей.
Варто зазначити, що Волноваською районною організацією греків «Ілліос» (керівник - Яків Ченгар) проводиться плідна робота в напрямку зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національної меншини, а районне керівництво в свою чергу всебічно підтримує збереження національної ідентичності греків в Україні.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37