Грандіозна подія відбулася у Волноваській ЗОШ №6 напередодні Дня Святого Миколая.

Вже відомий нашому місту бізнесмен, меценат Золтан Хорват відвідав у ці святкові дні загальноосвітню школу. На цей раз разом з ним завітали перекладач Сімон Балаш, керівник компанії "ІстВестМентор Україна" та координатор міжнародних проектів Ганна Крисюк, власниця металургійної компанії «Тін Імпекс»

Аліна Скоморохова з чоловіком директором ТОВ «Автобан трейлерз Україна» Костянтином Скомороховим, народний депутат України Дмитро Лубінець, голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, голова районної ради Валерій Лубінець, перший заступник голови РДА Ольга Сидоренко, керівник ГО «Жіноча рада Донбасу» Наталія Крупіна. Хто б міг подумати ще два роки тому, що невеличка школа міста Волновахи стане об’єктом уваги таких поважних гостей.
І ігровий майданчик, і лінгвофонний клас, і безліч подарунків, отриманих від пана Золтана, стали чималим поштовхом для дітей, щоб старанно вчитися, досягти нових висот для свого розвитку та розвитку нашої країни. 
Тому, як і в минулі рази, діти дуже старанно готувалися, робили подарунки своїми руками, влаштували святковий концерт, майстер-клас з розпису пряників та радісно зустрічали гостей.
Хвилюючим моментом свята стали дитячі малюнки «Діти просять миру», що символізують такий бажаний мир в нашій державі.
Колектив Волноваської ЗОШ №6 сподівається, що такі візити стануть доброю традицією. А ці небуденні події назавжди закарбуються в пам’яті всіх учнів і вчителів школи.
І нехай побажання, написане власноруч дітьми та гостями на «Карті миру» нашої рідної України якнайшвидше збудуться.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37