Відкриття оновленого відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Волноваської ЦРЛ.

17 грудня відбулось відкриття відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги ЦРЛ після довготривалих відновлювальних робіт. Завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, районної ради та народного депутата Дмитра Лубінця модернізовано відділення та створено комфортні умови для лікування мешканців Волноваського району.


В урочистій церемонії перерізання червоної стрічки взяв участь голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, народний депутат України Дмитро Лубінець, головний лікар закладу Віктор Саранов. На заході були присутніми також перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, голова районної ради Валерій Лубінець та начальник управління стратегічного розвитку та медичного реформування облдержадміністрації Марина Корнєєва.
Корпус №2 Волноваської ЦРЛ було збудовано у 1962 році. За період з моменту введення в експлуатацію капітальних ремонтів не проводилось. Проводились незначні поточні ремонти направлені на утримання будівлі в робочому стані (частково - заміна труб, фарбування стін, ремонт покриття полу та тощо) зусиллями лікарні та за рахунок меценатів. 
Кошти для капітального ремонту і облаштування відділення, придбання меблів тощо виділялися з районного бюджет. В загальному обсязі близько 2 850 000,00 грн.
Відділення повністю відповідає світовим стандартам, у якому сконцентровано усі наявні можливості для цілодобового надання невідкладної медичної допомоги.
Відтепер, до послуг пацієнтів є приміщення для очікування пацієнтів та їх супроводжуючих, приміщення для реєстрації та диспетчерська, приміщення сортування хворих, приміщення для проведення інтенсивної терапії, куди входять: І) реанімаційна палата; ІІ) спеціалізоване приміщення для надання допомоги при поєднаних ушкодженнях для проведення операційних втручань, маніпуляцій та обстежень за життєвими показаннями;
ІІІ) лікарсько-медсестринський пост на межі між приміщенням для проведення інтенсивної терапії та палатами; IV) палати для осіб з неадекватною поведінкою; 
У своєму виступі голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи зауважив, що реформуванню і розвитку закладів охорони здоров’я у Волноваському районі нині приділяється значно більша увага, ніж у попередні роки і підсумував:
– Поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Адже після проведених робіт сюди тепер приємно зайти, приміщення світлі та затишні. Таку роботу в районі будемо продовжувати, щоб стан медичних закладів привести до сучасних вимог.
Крім цього, почесні гості оглянули оновлені приміщення закладу та поспілкувались з трудовим колективом.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37