Марина Порошенко відвідала інклюзивно-ресурсний центр.

17 грудня 2018 року до Волноваської ЗОШ №5 прибула високоповажна делегація: директор Всеукраїнської благодійної організації «Благодійний фонд Порошенка» Марина Порошенко, голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, народні депутати України Дмитро Лубінець та Артур Герасимов, голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, голова районної ради Валерій Лубінець та ін.


Поважні гості оглянули інклюзивно-ресурсний центр, відкритий 11 жовтня 2018 року, з метою надання освітніх послуг дітям з особливими потребами та в рамках реалізації реформ в галузі освіти, анонсованих Мариною Анатоліївною на виконання доручення Президента України Петра Порошенка.
В.о. директора ІРЦ Ірина Бельдей люб’язно зустріла гостей та розповіла про важливість такого проекту, як запровадження інклюзивної освіти у Волноваському районі.
У теплій атмосфері відбулася зустріч поважної делегації з представниками міст Вугледар, Селидове, Новогродівка, Великоновосілківського та Мар’їнського районів.
З щирими словами вітання до присутніх звернулась голова «Благодійного фонду Порошенка» Марина Порошенко, привітавши всіх з прийдешнім святом Днем Святого Миколая і побажала злагоди, великого людського щастя та миру на нашій землі. І, звичайно ж, і подарунок – багато підручників українською мовою.
Народний депутат України Артур Герасимов у своєму виступі закликав людей Донеччини бути патріотами рідної землі, бо Донбас-це Україна.
Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, привітавши гостей зі святами виконав почесну місію-вручив сертифікати на власне житло 14 дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування. Це стало можливим завдяки турботі держави, облдержадміністрації та районної влади.
На придбання квартир щасливцям у 2018 році з державного бюджету виділено понад 45 млн. гривень та понад 39 млн. гривень з обласного та районного бюджетів.
А на завершення зустрічі учні 7 класу подякували Марині Порошенко за подарунки. Юна поетеса-учениця 11-Б класу Анастасія Денисенко, прочитала свій вірш і вручила на згадку почесним гостям щойно видані збірки поезії.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37