Засідання районної молодіжної ради.

26 грудня 2018 року в малій залі Волноваської райдержадміністрації, під керівництвом голови РДА Дмитра Такаджи відбулось засідання районної молодіжної ради за участі представників активної молоді та громадськості Волноваського району.
З привітанням до молоді звернувся Дмитро Такаджи, зауваживши на необхідності розвитку молодіжної політики та інфраструктури Волноваського району, як пріоритетних напрямків діяльності місцевої влади. 
Також голова райдержадміністрації наголосив на можливості залучення додаткових ресурсів для подальшої реалізації значущих проектів.
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко запропонувала звернути увагу на культурні та просвітницькі проекти великих міст України з метою переймання передового досвіду з організації молодіжної роботи, визначивши основні завдання районної молодіжної ради:
1) розробка рекомендацій та пропозицій щодо реалізації молодіжної політики в районі;
2) сприяння забезпеченню координації дій органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері, проведенню роботи з роз’яснення її цілей та завдань;
3) внесення пропозицій та рекомендацій щодо розвитку молодіжної політики в Волноваському районі;
4) підтримка та організація заходів та ініціатив, націлених на вирішення проблем молоді району;
5) поширення серед молоді волонтерського руху, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді району.
За результатами конструктивного спілкування члени молодіжної ради окреслили коло проблем молоді Волноваського району. Зокрема, необхідність змістовної організації дозвілля, реалізації творчого потенціалу, створення умов для розвитку креативної особистості, організації спортивних змагань. 
Під час дискусії учасники засідання запропонували до розгляду питання благоустрою міст і селищ району, розвитку туризму та вирішення екологічних проблем.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37