У Волновасі відкрито сучасний сервісний центр МВС №1445.

Сьогодні в м.Волноваха відбулось відкриття сервісного центру МВС (у приміщені колишнього МРЕВ), де відтепер можна швидко зареєструвати та переєреструвати авто, отримати посвідчення водія, замовити довідку про несудимість тощо.
З приводу такої важливої події у Волноваху завітав начальник Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області Володимир Самофалов.
Привітати колектив та відвідувачів прийшли також голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, перший заступник голови РДА Ольга Сидоренко, голова районої ради Валерій Лубінець та помічник народного депутата Дмитра Лубінця Інесса Ян-Косьміна.
Насамперед регіональний керівник висловив щиру вдячність очільникам району за сприяння та підтримку в облаштуванні приміщення та відкритті центру. Адже кошти для цього були виділені як з Головного сервісного центру МВС так і з районного бюджету. Також було наголошено, що це вже 3-ій оновлений сервісний центр в Донецькій області. На 2019 рік заплановано відкриття центрів в Краматорську та Покровську.
Керівники району привітали колектив та вручили сертифікат на придбання електронної черги.
«Я хочу подякувати всім, хто долучився до цього заходу, адже відтепер мешканці району та внутрішньопереміщені особи зможуть отримувати кваліфіковану допомогу і необхідні якісні послуги. Наразі Волноваський район є одним з найбільших в Україні та знаходиться на першій лінії оборони. В умовах неоголошеної війни з російським агресором ми показуємо приклад успішного та стабільного розвитку. Протягом поточного року відкрито агентські пункти з надання пенсійних послуг, Центр обслуговування платників податків, модернізовано ФАП в Гранітному та Благодатному. На лютий 2019 року заплановано відкриття сучасного ЦНАПу в якому планується надання більше 300 видів послуг»,-наголосив Дмитро Такаджи.
У сервісному центрі працює 8 консультантів-адміністраторів, а час надання послуг займатиме від 30 хвилин до 2 годин.
Територіальний сервісний центр №1445 (м.Волноваха, Донецької області) знаходиться за адресою: м.Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 86.
Графік роботи: з вівторка по пятницю з 09.00 до 18.00, в суботу з 09.00 до 16.45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок–вихідні.
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37