Шановні жителі Волноваського району!

Відходить у історію ще один, непростий рік, рік який приніс у кожну українську оселю тривогу, а подекуди й трагедію, пов’язані із подіями проведення операції Об’єднаних сил.
Разом з тим, ми знову перегортаємо сторінку нашого життя, нашої історії.
Дозвольте вас привітати з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!
Незважаючи на всі труднощі в цьому році ми завдячуючи, насамперед, вашій підтримці долали існуючі проблеми, розробляли нові та продовжували впроваджувати уже розпочаті соціально-значущі проекти для нашого району. 
Спільно ми наполегливо працювали, намагались реалізувати те, що планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями району, спільними зусиллями долали труднощі, вчились на помилках і прорахунках.
Я вдячний з того, що вас, шановні земляки, попри всі труднощі не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще та гордий, що ми єдині у цій важливій справі.
Вірю, що любов до рідного краю, прагнення зробити його кращим будуть головною нашою опорою у 2019 році.
Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть для нас щедрими на добрі справи та здобутки. Нехай Різдвяна зоря об`єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова і діла, і тих, хто в такий тривожний для усіх нас час захищає територіальну цілісність нашої держави.
У цей день звідусіль з'їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров'я, оберегом горять на святковому столі вогні - так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди. Тож хай об'єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбуття наших сіл, селищ, міста, держави! Міцного вам здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! 
Довгоочікуваного миру нашій країні і Божої благодаті в кожен наш дім!
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова райдержадміністрації           Дмитро Такаджи

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37