З подарунками і теплими побажаннями.

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.
По-справжньому домашня, тепла атмосфера панувала в переддень Нового року в Старогнатівській ЗОШ I-III ступенів куди завітав радник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Микола Трофименко та голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи.
Маленькі мешканці Старогнатівської сільської ради в карнавальних костюмах улюблених супергероїв щирими усмішками зустрічали гостей.
Вітаючи діточок від імені губернатора Донецької області Олександра Куця та від себе особисто Микола Трофименко привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків. Всім дорослим він висловив побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.
Під час вручення солодощів, які отримала кожна дитина, звучали різдвяні колядки та новорічні пісні, після яких було море овацій та аплодисментів. 
І, хоча, свято закінчилося, теплі враження від нього залишилися, щоб ще довго зігрівати серця дітей добром, любов`ю і надією.
Зазначимо, що солодкі подарунки від губернатора Донецької області також отримали учні Новогнатівської, Миколаївської та Чермалицької ЗОШ, які знаходяться в населених пунктах першої лінії оборони.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37