Влада й медицина працюють пліч-о-пліч.

 державної влади, які спрямовані перш за все на покращення рівня життя мешканців району. 
Сьогодні головними завданнями медичної реформи є підвищення доступності медичної допомоги, покращення якості медичного обслуговування та ефективності фінансування.
- Влада й медицина Волноваського району працюють пліч-о-пліч для того, щоб люди відчували теплоту й турботу, - зазначив Дмитро Такаджи. – Створення госпітального округу саме з центром в м.Волноваха дає позитивний поштовх для покращення інфраструктури медичної галузі.
Очільник райдержадміністрації детально зупинився на здобутках та реалізованих проектах протягом 2018 року. А значні успіхи мають місце. Модернізовано ряд ФАПів та амбулаторій, збудовано міні футбольні поля на базі Волноваської ЗОШ №2 та в смт. Новотроїцькому. Відкрито 3 агентських пункти з надання пенсійних послуг (с.Чермалик, с. Гранітне, с.Новоселівка). Розпочато роботу оновленого Центру обслуговування платників податків Волноваської ДПІ Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій та сервісного центру МВС. 
Відновлено роботу 3 птахофабрик, що дали 300 робочих місць. Фермерським господарством «Мечта» (с.Єгорівка) запущено лінію з виробництва майонезу. Підприємство з виробництва ковбасних виробів в с.Трудовому також поновило свою роботу.
Всі ці районні досягнення не були б можливими без плідної співпраці з народним депутатом Дмитром Лубінцем, який лише протягом минулого року залучив більше 5 млн. грн. на соціально-економічний розвиток.
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, яка є куратором галузі охорони здоров’я, зробила акцент на підсумках роботи медичної галузі району у 2018 році, вказала на певні здобуки і досягнення, зокрема, у покращенні матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району. Але поряд з цим – зазначила Ольга Людвігівна – в охороні здоров’я є ряд проблемних питань, які ми разом повинні вирішувати, особливо це стосується реформи охорони здоров'я.
Голова районної ради Валерій Лубінець та помічник народного депутата Дмитра Лубінця подякували медичним працівникам за їх важливу роботу, привітали з різдвяними святами та запевнили, що ні народний обранець, ні районна влада не будуть зупинятись на досягнутому.
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net