До уваги мешканців району!

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру у східних та південно-східних областях України 4-5 січня 2019 року очікується погіршення погодних умов, а саме: внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та харківській областях очікується ускладнення погодних умов вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, місцями в Приазов’ї 25 м/с, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 сантиметрів; протягом 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і явищ.
Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, та інших явищ.
Просимо мешканців району врахувати дане попередження при плануванні своєї діяльності, не вирушати в подорожі без нагальної потреби до закінчення дії циклону.
Бережіть себе та своїх близьких!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net