Питання реформування галузі охорони здоров’я розглядалось під час наради керівників району з головними лікарями медичних закладів.

Наразі у Волноваському районі продовжуються реалізовуватись заходи щодо реформування охорони здоров’я. Паралельно з цим відбуваються процеси децентралізації органів державної влади та підвищення ролі місцевих громад.


Реформу охорони здоров’я визначено одним із пріоритетних напрямів державної політики, метою якої є кардинальне та комплексне реформування цієї сфери, спрямоване на створення системи охорони здоров’я, орієнтованої на пацієнта, спроможної забезпечити медичне обслуговування всіх громадян України на рівні розвинутих європейських держав. 
Нагальність реформи медичної галузі не викликає сумнівів ані у пацієнтів, які звертаються за допомогою, ані у лікарів, які хочуть реальних змін у медицині. 
Створення госпітальних округів у рамках реформи децентралізації дасть відповідь на два запитання: яким чином наблизити медичну послугу до людини і яким чином змінити якість самої послуги. 
Під час наради обговорено шляхи реформування закладів охорони здоров’я району відповідно до норм чинного законодавства.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net