14 січня 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи провів виїзний прийом громадян в Благодатненській селищній раді.

В проведенні виїзного прийому взяли участь: начальник відділу звернень громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Заіченко, начальник управління містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Марина Самсоненко, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Ольга Котляр, голова Благодатненської селищної ради Сергій Жамбровський. 
В ході прийому були визначені проблемні питання та надані відповідні доручення для їх вирішення. 


При проведенні прийому поступила низка життєвих питань:
- про ремонт місцевих доріг;
- про ремонт даху будинку культури;
- про ремонт автомобільного мосту;
- про відкриття дитячого садку;
- про незгоду з нарахованою субсидією;
- про незгоду з розрахунками за електроенергію;
- про встановлення дорожніх знаків;
- про вуличне освітлення селища;
- про встановлення спортивних тренажерів на вулиці. 
В ході прийому Дмитро Такаджи ознайомився з роботою Благодатненської селищної ради, школи, будинку культури, та надав відповідні доручення для їх вирішення. 
На всі порушені питання були надані обґрунтовані роз’яснення на місці та доручення відповідним органам вирішити порушені заявниками питання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net