Монетизація субсидій у 2019 році

06 лютого 2019 року о 10-год в малій залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: «Монетизація субсидій у 2019 році» під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Капрана


В засіданні прийняли участь начальник управління соціального захисту населення Ольга Близнюк, Керуючий філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», Волноваського відділення Світлана Гордєєва, а також керівники (представники) комунальних підприємств міста та району.
На засіданні «круглого столу» було розглянуто низку питань щодо проведення монетизації у 2019 році, а саме розглянуто основні питання:
1. Отримання житлової субсидії. Про зміни в нарахуванні, призначенні 
житлових субсидій та взаємодії суб’єктів, залучених в процесі монетизації.
2. Визначено роль та функцій уповноваженого банку (АТ «Ощадбанк») в системі нарахування житлових субсидій. Проведена спільна робота управління соціального захисту населення з комунальними підприємствами та «Ощадбанком», для більш якісної та вдосконаленої роботи щодо повернення заощаджених коштів по субсидії населенню.
3. Обговорено проблемні питання, які виникли (можуть виникнути) в 
процесі призначенні житлових субсидій та шляхи їх вирішення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net