Робоча нарада про результати роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року та завдання з підготовки до опалювального періоду 2017-2018

               13.07.2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Дмитра Такаджи  відбулося виїзне засідання  робочої групи  з питань підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в опалювальний період 2017-2018 років.

                На нараду були запрошені керівники житлово-комунальних підприємств району, відділу освіти, інспекції енергонагляду.

              Членами робочої групи  проведено моніторинг  стану виконання заходів  з  підготовки до зими 2017-2018 років: було оглянуто котельні  м-ну Північний та №21 м. Волноваха, адміністративно-побутовий корпус ВО «Волновахаміжрайтепломережа», очисні споруди м. Волноваха, загальноосвітня школа №7.

В результаті проведення моніторингу  було визначено, що на обстежених об’єктах, роботи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період ведуться згідно затвердженим графікам, стан виконання робіт задовільний.

              Комунальним підприємствам, управлінням та відділам надано відповідні доручення щодо реалізації заходів з підготовки до нового опалювального сезону. 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net