Життя людей на лінії зіткнення є таким, що виходить за межі звичайного, нормального людського існування.

Екстремальні ситуації, постійні стреси, хвилювання спричиняють значне порушення життєдіяльності людей , шкоду їх здоров’ю, значні матеріальні збитки , а може й викликати відповідну кризу, стрес, психотравму.


Зовні вони виглядають сильними, впевненими в собі, але коли починаєш з ними говорити, питати про їхні переживання, розуміємо, що їх емоції затиснуті всередині силою волі, що біль не минув, що кожен з них потребує комплексної підтримки.
З метою надання правової, соціальної допомоги , психологічної та моральної підтримки населенню с. Павлопіль, с. Орловське 27 лютого відбувся спільний виїзд районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з представниками Данської Ради у справах біженців, Волноваською мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги № 24. 
У ході зустрічі з населенням надані юридичні, інформаційні, соціально-педагогічні послуги з різних проблемних питань , а саме, оформлення необхідних документів, призначення та виплат державної допомоги, житлових та майнових прав ,оформлення статусу дітям, постраждалим від воєнних дій та збройних конфліктів, роз’яснення щодо запобігання, протидії, захисту від гендерно зумовленого та домашнього насильства
Залишені буклети соціального напрямку, координати мобільної бригади та служб, до яких можна звернутись за допомогою у разі виникнення складних життєвих ситуацій.
Один з місцевих жителів сказав: « Дякуємо Вам , за те , що приїхали до нас і не забули. Це є для нас великим стимулом ! ». 
Сподіваємось, що такі спільні заходи дадуть людям силу, впевненість , віру у світле майбутнє.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37