Служба у справах дітей

26 лютого 2019 року на підставі Закону України «Про органи і служби у справах дітей», з метою попередження правопорушень бездоглядності, насильства щодо дітей, пропусків занять без поважних причин провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Кургузовою О. було здійснено перевірку організації виховної роботи з питань соціального захисту прав дітей Степнянської ЗОШ I-III ступенів.

             Під час перевірки була проведена профілактична бесіда з учнями 9-11 класів Степнянської ЗОШ I-III ступенів на тему: «Попередження правопорушень, дитячої бездоглядності, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин, паління, насилля в сім`ї та поза нею, суїцидальної поведінки серед дітей». Адміністрації школи були надані методичні рекомендації щодо організації виховної роботи та ведення відповідної документації.

               Крім того, службою у справах дітей райдержадміністрації напередодні було отримане повідомлення Волноваського ВП про те, що на території Степнянської с/р проживає багатодітна сім`я, де мати трьох малолітніх дітей зловживає спиртними напоями, не виконує батьківські обов`язки з виховання, утримання та догляду за дітьми. З метою з`ясування фактів, вказаних в повідомленні поліції, службою у справах дітей райдержадміністрації був організований та проведений рейд «Сім`я».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37