Шукаємо кандидатів у патронатні вихователі!

28 лютого в рамках засідання клубу "Свідомого батьківства" у Волноваському районному центрі зайнятості пройшов семінар з метою інформування зареєстрованих безробітних щодо питання здійснення патронату над дитиною за участі заступника директора - начальника відділу соціальної роботи Волноваського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Тетяни Проценко.


Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Учасникам семінару було детально презентовано алгоритм надання послуги патронату над дитино та спільно було розглянуто кожен з етапів.
Окрім цього, учасники детально ознайомились із особливостями відбору кандидатів у патронатні вихователі та специфікою їх навчання, в сімейному патронаті послуги надаються вихователями тимчасово (не більше 6-и місяців на один випадок) і на професійній основі. На завершення було підведено підсумок, що сімейний патронат має зайняти ключове місце в державній системі підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей, які з певних причин залишилися без батьківської опіки, сприяти зменшенню інституалізації дітей та приймати рішення в найкращих інтересах дитини.
Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте у Волноваському районі на власній житловій площі й небайдужі до долі дітей, які залишились без батьківського піклування, звертайтесь за інформацією до Волноваського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою:
м. Волноваха,
вул. Героїв 51 ОМБр.,
буд. №1,кім.411,416
тел.(06244) 4-20-74, 4-50-32
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37