Апаратна нарада

04 березня 2019 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича. 


На засіданні апаратної наради був присутній народний депутат України Дмитро Валерійович Лубінець.
На початку апаратної наради голова райдержадміністрації представив призначеного керівника військово-цивільної адміністрації м.Волноваха Івана Лубінця.
В ході засідання була заслухана інформація голови райдержадміністрації про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, про проблемні питання в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. 
На апаратній нараді були обговорені питання та надані конкретні завдання розпорядниками коштів стосовно підготовки документації, проведення тендерних процедур та процедур закупівель для ремонтів на об’єктах та використання коштів, виділених для реалізації програм за напрямками роботи.
Основними питаннями, які розглядалися на апаратній нараді були питання:
робота підприємств житлово-комунального, енергетичного та дорожнього господарства, особливо в складних погодних умовах;
робота навчальних закладів району;
робота закладів охорони здоров’я району.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах. 
Детальніше заслухана інформація:
1. Про хід виконання програми енергозбереження в районі.
2. Про призначення субсидій та виплату державної допомоги.
3. Про надходження коштів до бюджету району.
4. Про нарахування та виплату пенсій;
5. Про виконавську дисципліну щодо додержання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень. 
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району. Голова райдержадміністрації надав конкретні завдання для реалізації поставленої задачі. 
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37