Велика родина-це щастя!

Погляд дитини-сироти неможливо сплутати з іншим. Він особливий – дитини, якій не вистачає турботи і любові, яку позбавили щасливого дитинства найближчі люди. Або жорстокі сімейні обставини.


Звичайно ж, вихованці дитячих інтернатних закладів мріють, що колись до них завітають дорослі і скажуть: «Збирайся, дитинко, поїдемо додому. Ми-твої батьки».
Саме такі слова почули вихованці державних закладів - дітки з нашого району, які залишились без батьківського піклування. Рідні батьки не змогли дати дітям нічого: ні людських умов проживання, ні батьківської турботи і любові, ні виховання… 
У с. Степне Волноваського району проживала прийомна сім`я Дьоміних. В сім`ї виховувалась рідна донька та троє прийомних дітей. Але велике добре серце чудової жінки, люблячої дружини і мами не мало спокою, бо чудово розуміло, що в дитячому притулку є дітки, які дуже мріють про маму й тата, про сестричок і братиків, про щасливу сім`ю, де вони будуть себе почувати захищеними, рідними та потрібними.
Всі діти повинні виховуватись в сім`ї. Будинок сімейного типу залишається одним з найбільш гуманних варіантів житлового та сімейного забезпечення для дітей, які з певних причин потребують помешкання та опіки.
Так, у 2019 році у Волноваському районі був створений ще один дитячий будинок сімейного типу на базі сім`ї Дьоміних. Оксана Олександрівна та Ігор Миколайович вирішили взяти до своєї прийомної сім`ї ще п`ятьох діток, четверо з яких є рідними братиками та сестричками. 
З метою створення комфортних умов для проживання дев`ятьох дітей керівництвом району було вирішено придбати великий будинок за кошти субвенції з державного бюджету у розмірі 1751,9 тис. грн., ключі від якого були урочисто вручені на центральній площі міста Волновахи під час проведення заходів, присвячених Дню Святого Миколая. У 2019 році планується виділити 50 тис. грн з обласного та 300 тис. грн з районного бюджетів для покращення житлово-побутових умов проживання сім`ї.
Тільки жінка з великим добрим серцем здатна на такий відповідальний крок – виховання 9 малолітніх дітей. Це, насамперед, важка праця.Тому, напередодні Міжнародного жіночого свята 8 березня народний депутат України Д. Лубінець, голова райдержадміністрації Д.Такаджи, перший заступник голови райдержадміністрації О.Сидоренко, начальник служби у справах дітей З.Гром, відвідали багатодітну родину Дьоміних та від щирого серця привітали Оксану Олександрівну з цим весняним жіночим святом та побажали їй міцного здоров`я, любові, терпіння, натхнення та Божого благословіння. Не забули і про дітей з цієї родини. Вони отримали солодощі, фрукти та цікаві іграшки. 
Сподіваємось, що все буде добре і дітки будуть тішити своїх батьків-вихователів своїми успіхами та стануть гідними громадянами нашої держави.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37