Про роботу спостережної комісії при Волноваській райдержадміністрації.

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації –Сидоренко Ольги Людвігівни 
06.02.2019 року відбулось засідання спостережної комісії при Волноваській райдержадміністрації. 


Сидоренко О.Л. ознайомила присутніх с порядком денним та доповіла про законні підстави створення такої комісії при Волноваській райдержадміністрації. 
Також, в.о. начальника юридичного відділу райдержадміністрації – Ягупова О.К., ознайомила членів спостережної комісії з порядком роботи та повноваженнями, зазначила що новостворений склад буде працювати протягом трьох років. Мета роботи – здійснення громадського контролю та дотримання прав і законних інтересів засуджених, надання допомоги у соціальній адаптації особам, які звільнились від відбування покарань.
Під час засідання членам комісії – в.о. завідувача з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації – Осіння В.В., запропонувала розглянути та внести пропозиції до річного плану роботи комісії та затвердити його з урахуванням внесених пропозицій.
На засідання, окрім членів комісії, були запрошені – заступник начальника Волноваського відділу ГУНП і Донецькій області, полковник поліції – Бридня Валерій Анатолійович, начальник Волноваської районної філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, капітан внутрішньої служби – Дудар Дмитро Володимирович. 
Дудар Д.В. ознайомив присутніх з питання «Реалізації пенітенціарної пробації Волноваським РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області протягом 2018 року», «Реалізації пенітенціарної пробації 2019 року.»
За результатами засідання інформація прийнята до відома, прийняті відповідні рішення, щодо подальшої роботи комісії.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37