Робоча зустріч з колективом Держпродспоживслужби у Волноваському районі.

06 березня голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи традиційно провів ще одну робочу зустріч з колективом, що забезпечує епізоотичне благополуччя у нашому районі. Спільно з першим заступником голови РДА Ольгою Сидоренко відвідали Держпродспоживслужбу, де поспілкувались з трудовим колективом та директором Валерієм Комаром.


Наразі забезпечення епізоотичного благополуччя- уе питання економічної і біологічної безпеки. Тому працівники установи роблять все від них залежне, щоб протиепізоотичні заходи ефективно виконувалися. Для цього налагоджено діалог з місцевими органами самоврядування, Національною поліцією, постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення, працюють насамперед на упередження проблеми, а не лише на її вирішення.
Керівники району розповіли про основні досягнення 2018 року та плани на 2019 рік. Серед яких будівництво сучасного ЦНАПУ, повна реконструкція центрального скверу, будівництво футбольної академії, подальша модернізація об’єктів соціальної інфраструктури.
Всі бажаючі мали змогу задати хвилюючі питання та отримати відповіді.
На завершення посадовці подякували працівникам установи та привітали жінок з наступаючим Міжнародним жіночим днем, щиро побажавши здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37