Святковий концерт

Віки і тисячоліття світової історії осяяні жіночою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки її життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий істок супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде краса жінки. На початку весни вся країна відзначає Міжнародний жіночий день.


І напередодні цього свята 06 березня 2019 року у Волноваському районному Центрі культури і дозвілля, найпрекрасніших жінок рідного краю вітали народний депутат України - Дмитро Лубінець, голова районної державної адміністрації - Дмитро Такаджи та творчі колективи закладів культури району. 
Святковий концерт « Прекрасним, незбагненним, незрівнянним…» подарували артисти: народний шоу-балет «Андеграунд», зразковий Театр танцю «Віста», чоловічий квартет народного вокального ансамблю «Гюнеш» та солісти Наталя Ігнатенко, Евген Хаджинов, Афанасій Менглебей, Валентина Василенко, Єгор Малєєв – Волноваський РЦКД, народний вокальний квартет «Капель», Сергій Дегтярь та Микола Рябченко - Донський ПК, Сергій Каріх - Новоолексіївський СБК та Вадим Попондополо Анадольський СБК, вокальний дует педагогів Денис Іноземцев і Євген Охременко – Великоанадольський лісовий коледж та Денис Коле-Колесников з Волновахи. 
У цей день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання, легкості, ніжності, уваги, тепла, турботи та добра. І нехай здійснюються всі ваші заповітні мрії!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37