Тимчасова зміна місця голосування для членів окружної виборчої комісії

Тимчасова зміна місця голосування – питання, що було включено до порядку денного засідання окружної виборчої комісії.


5 березня поточного року відбулось засідання окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 60, на яке було запрошено начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Волноваської райдержадміністрації Ворону Наталю. Метою даної зустрічі було інформування членів комісії щодо можливості змінити місце голосування для забезпечення стабільної безперервної роботи в день голосування.
Н.Ворона довела присутнім порядок звернення та терміни, які передбачені для здійснення даної процедури. Також наголосила, що така можливість передбачена для членів дільничних виборчих комісій.
Представниками комісії запропоновано включити дане питання до порядку денного навчання з дільничними виборчими комісіями.
Начальник відділу також відповіла на питання, що стосувались особистого звернення громадян та голосування осіб, що не мають зареєстрованого місця проживання.
Всім присутнім було рекомендовано звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки своїх персональних даних, що містяться в Державному реєстрі виборців.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37