Відкриття філії «Ощадбанку» в м.Волноваха.

З метою зменшення навантаження на центральне відділення «Ощадбанку» 17 липня 2017 року в м.Волноваха по вулиці Українській, 36 відкрито нове відділення. У заході прийняли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Вервейко, керуюча справами апарату Волноваської районної ради  Антоніна Демішева,  керуюча справами «Ощадбанку» м.Волноваха Світлана Лихошва,  начальник управління Пенсійного фонду України у Волноваському районі Наталя Близнюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Близнюк та мешканці громади.

Нове відділення оснащене сучасним банківським обладнанням і комунікаційними засобами, які дозволять максимально ефективно та оперативно задовільнити потреби клієнтів.

Відкриття філії дозволить мешканцям міста та переселенцям з інших районів скористатися повним спектром послуг, які надає «Ощадбанк». Графік роботи нового відділення з 8.00 до 18.00, субота робоча.

20170717 120519

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net