Робоча зустріч

13.03.2017 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Капран провів робочу зустріч з представниками та головою Офісу УВКБ ООН в м.Маріуполь Асель Ормоновою

У ході зустрічі були підведені підсумки проведеної роботи в рамках Програми із відновлення житла в 2018 році населених пунктах на лінії зіткнення та обговорено питання щодо кількості будівель, які наразі ще потребують відновлення.

Було обговорено допомогу вказаної гуманітарної місії, яка буде складатися з відбудови пошкоджених внаслідок обстрілів житлових будівель, або сприяння органам ДСНС у вигляді надання інвентарю та обладнання для відновлювальних робіт, допомоги постраждалому населенню продовольством та правової допомоги у вирішенні життєвих проблем.

В результаті зустрічі проаналізовані подальші потреби населення, доцільність та порядок надання вищевказаної допомоги та визначені пріоритетні напрямки подальшої співпраці у даному напрямку

Також, було досягнуто домовленість та визначений план щодо постійної співпраці Офісу УВКБ ООН в м.Маріуполь та Волноваської райдержадміністрації на території Волноваського району.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37