День працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Щороку, у третю неділю березня, України святкує День працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення. Це свято однієї з найбільш мирних, благородних і вшанованих професій. Це свято людей, які день у день працюють над тим, щоб наш район був не тільки одним з найкрасивіших районів Донецької області, а й тим місцем, в якому людям живеться світло, тепло, легко, комфортно і радісно! 


Сьогодні, 15.03.2019 року у великій залі Волноваської райдержадміністрації, працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Волноваського району вітали з професійним святом голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи, голова Волноваської районної ради Валерій Дмитрович Лубінець і помічник народного депутата Іннеса Ян-Косьміна. Також колег з професійним святом привітав директор ПП «Будинкоуправління №2 м. Волноваха» - Олександр Олександрович Свищов. 
Святковий концерт подарували солісти Волноваського РЦКД Наталя Ігнатенко, Євгенія Мариніна, Афанасій Менглебей, Валентина Василенко, Галина Ганжела, Денис Коле-Колесников.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37