Податківців привітали з професійним святом.

   18 березня своє свято відзначають люди у формі, від яких багато в чому залежить фінансовий добробут нашої країни. Теплим весняним днем святкують День працівника податкової та митної справи України.


    Податкова служба — кращий друг і товариш кожного підприємця. Саме працівники податкової служби допомагають вести бізнес і розвивати підприємництво в країні. У бізнес-товаристві навіть існує повір'я: «Здав звіт — милішим став світ».
   Мабуть, якраз через те, що податкова допомагає розцвітати підприємництву, День працівника податкової служби заведено відзначати щороку на початку весни, 18 березня. До того ж, з 2014 року до податківців приєдналися і митники.
   З нагоди професійного свята податківців привітав голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко та помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Інесса Ян-Косьміна. 
   У своїй вітальній промові керівники району зазначили, що від роботи цих фахівців залежить майбутнє нашої країни у сфері економічного розвитку. Найкращі працівники Волноваської ДПІ Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області були нагороджені почесними грамотами Волноваської районної ради.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37