Про проведення чергового засідання міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Волноваського району.

21 березня 2019 р. відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Волноваського району під головуванням заступника голови міжвідомчої робочої групи, першого заступника голови райдержадміністрації О.Сидоренко 


До порядку денного винесені питання щодо розгляду страхувальників, які порушують вимоги трудового, податкового та пенсійного законодавства з метою усунення чинників, що негативно впливають на дотримання гарантій соціального та пенсійного забезпечення, а саме: 
1. Про розгляд та заслуховування фермерських господарств, по яких можливе використання праці неоформлених працівників.
2. Про розгляд та заслуховування страхувальників, які здійснюють діяльність за видами КВЕД, та мають ознаки використання неоформлених трудових відносин.
3. Про розгляд та заслуховування роботодавців, які використовують у своїй діяльності працю лише однієї найманої особи.
4. Про розгляд та заслуховування роботодавців, у яких середньомісячна заробітна плата менше мінімальної
5. Про розгляд Протокольного доручення облдержадміністрації від 15.01.2019 р. № 02/16/67/3/2-19 щодо суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки та сільгоспвиробників, які здійснюють діяльність на території Волноваського району, а саме: проаналізувати наявну інформацію щодо видів діяльності, площі земельних ділянок, які використовуються у діяльності, об’єкти майна (виробничі та переробні комплекси, зерно – та овочесховища, тощо) їх фактичного місцезнаходження та кількості працюючих на цих підприємствах.
Особливу увагу було звернено на легалізацію трудових відносин – оформлення трудових договорів між роботодавцями та найманими працівниками та неправомірне використання цивільно – правових відносин та договорів підряду.
Рекомендували фізичним-особам підприємцям укладати трудові відносини з найманими працівниками тільки із укладанням трудового договору.
Запропоновано посилити роз’яснювальну роботу щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та фактів порушення вимог законодавства з питань праці та заробітної плати шляхом проведення спільних нарад - семінарів, виїздів в складі робочої групи з моніторингу впровадження торгової діяльності та правил торгового обслуговування у Волноваському районі по населеним пунктам, для проведення роз’яснювальної роботи про недопустимість використання праці неоформлених працівників та нарахування заробітної плати в розмірі не менше мінімальної.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37