Відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

21.03.2019 під головуванням заступника голови тимчасової районної комісії Ольги Сидоренко відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засіданні розглянуті питання: 


- про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах- боржниках району, станом на 01.03.2019р. на території, підконтрольній українській владі ; 
- про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску боржниками Волноваського району та сприяння в укладенні графіків погашення заборгованості із платоспроможними економічно-активними боржниками на добровільній основі Волноваським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області ;
- про стан погашення заборгованості зі сплати ЄСВ в розрізі боржників району з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів усіх рівнів та зменшення заборгованостей до бюджету Волновасько- Мангушським управлінням ГУ ДФС у Донецькій області. 
Заслухавши інформації доповідачів вирішено:
- доручити Волновасько- Мангушському управлінню ГУ ДФС у Донецькій області провести звірку з Волноваським районним відділом ДВС ГТУЮ в Донецькій області по переліку фізичних осіб-підприємців-боржників, які отримують пенсію та інші джерела доходів.
- доручити Волновасько- Мангушському управлінню ГУ ДФС у Донецькій області забезпечити проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств на яких заборгованість з виплати заробітної плати набула постійного характеру.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37