Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України!

В рамках співпраці Волноваського районного центру зайнятості з Волноваським районним військовим комісаріатом та з метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення 21 березня 2019 року відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для шукачів роботи.


Заступник військового комісара - начальник відділення комплектування Волноваського РВК Костянтин Сергієнко, проінформував присутніх про ситуацію у Збройних Силах України, детально зупинився на умовах служби за контрактом з можливістю безкоштовного навчання та матеріальному забезпеченні військовослужбовців, якими забезпечуються контрактники, демобілізовані учасники АТО (ООС). Також він детально розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців за контрактом.
Захід відвідали 25 осіб, кожен бажаючий мав можливість особисто поспілкуватись з представником військового комісаріату та детально ознайомитись з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення та отримати відповіді на всі свої запитання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37