Районний фестиваль «Пісенний зорепад - 2019».

Могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша культура збагачується за рахунок історичної спадщини –пісні. Кожна пісня – це поетичний і музичний шедевр, що виховує цілі покоління, формує естетичний смак. На піснях ми вчимося, на піснях світ пізнає нас.


Ми звикли, що символами українського народу є дім, поле, храм. Але душею українського народу - залишається пісня.
12 квітня у Волноваському районному Центрі культури і дозвілля, зібрались пошановувачі вокальної майстерності, аби насолодитись чарівним співом учасників районного фестивалю «Пісенний зорепад - 2019» , який проводиться з ціллю національно-патріотичного виховання та підвищення соціальної і громадської активності молоді, популяризації і розвитку пісенного надбання для дітей та юнацтва - української народної і сучасної пісні, пошук нових талановитий виконавців. 
Організатори фестивалю: відділ культури і туризму Волноваської РДА та Волноваський РЦКД. Фестиваль проходить в рамках святкування Дня Європи.
Конкурсну програму оцінювало професійне журі: директор Володимирівської школи мистецтв, викладач вокалу, керівник зразкового вокального ансамблю «Співзвуччя» - Пахомова Валентина Борисівна; керівник народного вокального ансамблю «Рапсодія», Волноваського РЦКД - Ігнатенко Наталя Леонидівна та керівник народного вокального тріо «ТоЛеРомТа», Володимирівського МБК, викладач по класу баяну і гітари Володимирівської школи мистецтв - Анастасієнко Роман Олександрович. 
Оцінювались: чистота інтонації та якість виконання; володіння голосом; виконавча майстерність; співвідношення репертуару та віку і характеру виконавця; якість музичного супроводу, якість фонограм; ансамблевий спів (для коллективів); сценічна культура виконавця (артистизм, уміння роботи на сцені, костюм виконавця, зачіска, сценічний імідж). 
На сцені Центру культури свої таланти представили 8 ансамблів та 43 соліста із закладів культури клубного типу району. Кожний виконавець і колектив представлявляв конкурсну програму з 2-ох пісень. 
Свято пісні почалось. Глядачі теплими дружніми оплесками зустрічали кожного із учасників програми. Виступи артистів були яскравими, з оригінальної подачею костюмів і постановками номерів. 
Після чотирьох годин змагань – журі визначило переможців. 
У номінації – «Ансамблі» другі місця поділили - вокальний ансамбль «Чудеса» - Волноваського ТЦМ; дитячий хор - Володимирівської школи мистецтв та вокальний ансамбль «Перлинка» - Волноваського РЦКД; 3-тє місце посіли - ансамбль «Конфетті» і вокальний дует «Зернятка» - Палацу культури Донської селищної ради. 
У номінації «Солісти» місця розділилися так:
- 1-ша вікова категорія (діти від 5 до 8 років) – 1-ше місце - Ганага Єлизавета, Волноваський РЦКД; третє місце - Шершень Кіра - Новоандріївський СБК і Бондар Вікторія - ПК Донської селищної ради.
- 2-га вікова категорія (9-13 років) – 1-ше місце - Сидорук Марія і Філатова Юлія - Волноваський РЦКД; 2-ге місце - Молотобарова Анастасія - Волноваський РЦКД; і КірякуловаМарія - Вільненський СБК; 3-тє місце - Єриш Надія - Волноваський РЦКД і Смолянінова Уляна - Іванівський СБК.
- 3-тя вікова категорія (14-20 років) - 1-ше місце - Малєєв Єгор - Волноваський РЦКД; 2-ге місце - Фоміч Марія - Волноваський ТЦМ та Кошова Ульяна і Андрющенко Валерія - Вільненський СБК.
Всі учасники заходу отримали Дипломи за участь у конкурсній програмі, а переможці – одержали ще й подарунки.
На прощання члени журі побажали всім вокалістам району творчого натхнення, завзятості і наполегливої праці у розвитку свого співочого таланту.
Районний фестиваль пісні «Пісенний зорепад - 2019» завершено. 
До нових зустрічей на сцені районного Центру культури і дозвілля у наступному році!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net