Про стан підготовки до проведення ЗНО-2019.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні тривала з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зареєстрували учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.Додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 року не було передбачено, лише для внесення змін у реєстраційні дані до 25 березня 2019 року.


Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.
Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, як і в попередні роки, особа могла обрати не більше чотирьох навчальних предметів.
Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року під час реєстрації також зазначили, з яких обраних ними навчальних предметів результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію. Як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти зараховують результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:
• українська мова і література (українська мова);
• математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);
• навчальний предмет за вибором випускника з такого переліку: математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька мови, біологія, географія, фізика, хімія.
Для проходження державної підсумкової атестації можна було обрати й математику, й історію України.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.
Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з 03 до 20 травня 2019 року. Згідно Графіка проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання вона буде проходити з 26.06. по 11.07. 2019 року. Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання у період додаткової сесії будуть працювати у м. Маріуполь. Результати отримають до 18 липня, вони будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.
Згідно статистичної інформації Донецького РЦОЯО на основну сесію ЗНО зареєстровано відповідно за предметами:
Математика- 390; Українська мова і література- 688; Історія України- 466; Фізика- 49; Хімія- 35; Біологія – 223; Географія- 191; Англ..мова -161; Німецька мова-1, французька мова-1. Учні шкіл, які навчаються за екстернатною формою та дистанційною формою теж реєструвалися для проходження ЗНО як в період основної сесії так і під час проведення додаткової сесії.
На базі навчальних закладів м.Волноваха будуть працювати пункти проведення ЗНО:
23.05.2019 року (Українська мова і література) на базі Волноваської ЗОШ № 1 (12 аудіторій); Волноваської ЗОШ № 2 ( 9 аудіторій ), на базі Волноваської ЗОШ №5 ( 17 аудіторій ), на базі Волноваського ПТУ-( 12 аудіторій). 
04.06.2019 року (Історія України) на базі Волноваської ЗОШ № 1 (12 аудіторій); Волноваської ЗОШ № 2 ( 9 аудіторій ), на базі Волноваської ЗОШ №5 (14 аудіторій). 
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації №408\5-19 від 16.04.2019 року «Про організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання» буде організоване підвезення шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО у м. Волноваха.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37