Чергове засідання сесії районної ради.

Сьогодні голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко взяли участь в засіданні сесії районної ради. На порядок денний було винесено 49 питань.

Депутати активно брали участь у обговоренні усіх питань сесії та були одностайними при прийнятті рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району. За результатами сесії прийнято рішення про виділення додаткових коштів на проведення ремонтих робіт корпусу №1 Волноваської ЗОШ №7, про створення тимчасової контрольної комісії районної ради та ін. Також депутати районної ради проголосували за призначення Кандиби Костянтина Івановича директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Волноваської районної ради, який є переможцем конкурсу від 21 березня 2019 року.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37