У Волноваському районі працюють безкоштовні автобуси.

За підтримки благодійного фону «ADRA Ukraine», для жителів ізольованих сіл Волноваського району запустили маршрути безкоштовних соціальних автобусів. 
Забезпечення місцевих жителів безкоштовним транспортом реалізується в населених пунктах, що не мають власного громадського транспорту.
Послуга розрахована на зменшення витрат соціально незахищених верств населення для проїзду до районного центру. Для економіїчасу по оформленню усіх видів державної допомоги, в управлінні соціального захисту населення пасажири автобусу обслуговуються поза чергою. Крім того, у такий спосіб, селяни можуть відвідати лікарню, пенсійний фонд, банк тощо.
Такі перевезення нададуть можливість підвищити рівень забезпеченості та захищеності населення, надати соціальну підтримку кожному, хто її потребує незалежно від місця проживання.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37