Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

03 червня 2019 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича. 


На початку апаратної наради голова райдержадміністрації представив призначених керівників: начальника юридичного відділу райдержадміністрації Ягупову Ольгу Костянтинівну та начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Гломозду Юлію Іванівну.
В ході засідання голова райдержадміністрації проінформував про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, про проблемні питання в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні, про проведення святкових заходів.
На апаратній нараді були обговорені питання та надані конкретні завдання розпорядниками коштів стосовно використання коштів, виділених для реалізації програм за напрямками роботи.
Основними питаннями, які розглядалися на апаратній нараді були питання:
робота підприємств житлово-комунального, енергетичного та дорожнього господарства, особливо в складних погодних умовах;
хід підготовки до нового опалювального періоду;
робота навчальних закладів району;
питання обкосу трави біля адміністративних будівель та прилеглої території в районі;
робота закладів охорони здоров’я району.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах. 
Детальніше заслухана інформація:
1. Про призначення субсидій та виплату державної допомоги.
2. Про нарахування та виплату пенсій.
3. Про виконавську дисципліну щодо додержання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень. 
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району. Голова райдержадміністрації надав конкретні завдання для реалізації поставленої задачі. 
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37