Проведено засідання районної комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб

04.06.2019, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Сидоренко, у малій залі засідань райдержадміністрації було проведено засідання районної комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. 


У засіданні прийняли участь працівники райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, військовий комісар Волноваського районного комісаріату.
На комісії розглядалося питання щодо виплати грошової компенсації для придбання житла учасникам антитерористичної операції із числа внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»
Комісією одноголосно прийнято рішення щодо виділення коштів з державного бюджету, які передбачені чинним законодавством, учаснику АТО (ВПО) на придбання житла на території України.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37